• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/AlemBuysaKralSalihBaBa/
  • https://twitter.com/salihbabanet
  • https://www.instagram.com/salihbabanet
Administrator: Salih BABA Site Koordinatörü : Martina Site Koordinatörü: Alessia Site Koordinatörü : Charles Site Denetleyicisi : William Site Denetleyicisi: ChristopherKENDİNİ ÇOK BEĞENME KUL KATINDA , NE KENDİNİ BEĞENMİŞLER VAR TOPRAK ALTINDA...
Nevşehir Nöbetçi Eczane
TELİF HAKKI !
Bayrak: Turkey Google

 

T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Telif Ve Gizlilik Politikası olarak https://www.salihbaba.net/ kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor ve aynı zamanda Güvenlik Sertifikası'na sahip bir sitedir. Kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor. Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Yöneticilerimize ve güvenlik kurallarımız çerçevesinde bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yetkisi vardır. Site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir. TEŞEKKÜR EDERİZ SALİH BABA Copyright @ 2006 - 2021 https://www.salihbaba.net/ Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi veya Advertising mail Reklam için. iletişim: salihbal@salihbaba.net
Üyelik Girişi
Takvim
Hava Durumu
Pokemon GO 0.43.4 Apk İndir
Pokemon GO 0.43.4 Apk

Venusaur, Charizard, Blastoise, Pikachu ve diğer birçok Pokémon! Dünya gezegeni üzerinde bulunmuştur Şimdi keşfetmek ve çevresindeki tüm Pokémon yakalamak için şans size-so dışında adım, ayakkabılarını almak ve dünyayı keşfedin. Sen yanınızda Pokémon ile İstasyonları prestiji ve mülkiyet üç takımdan biri ve savaşa katılmak gerekir. Pokémon var, ve onları bulmak gerekir. Bir mahalle yürürken yakın bir Pokémon varken, akıllı telefonunuz titrer. Nişan alın ve bir Poke Topu atmak ... Sen uyanık kalmak gerekir, ya da kaçabilirsiniz!

Uzak ve geniş Pokémon ve öğeleri için arama 
Bazı Pokémon kendi ana yakın görünen göller ve okyanuslar tarafından Su tipi Pokémon için çevre-bak. Poke Topları ve yararlı öğeleri stok kadar, müzeler, sanat yüklemeleri, tarihsel belirteçler ve anıtlar gibi ilginç yerlerde bulundu PokéStops ziyaret edin.

, Tarama gelişen ve daha fazlasını yakalamak 
yukarı seviye olarak, sizin Pokedex tamamlamak için daha güçlü Pokémon yakalamak mümkün olacak. Sen yürümek mesafeler dayalı Pokemon Yumurta kuluçka ile koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Senin Pokémon aynı türden birçok yakalayarak gelişmeye yardımcı olun.

Spor savaşlar alın ve Gym savunmak 
için Charmander sonra Charmeleon ve Charizard için geliştikçe, bir Gym yenmek ve tüm gelenler karşı savunmak için Pokémon atamak için bir araya savaş olabilir.

Bu, gerçek hayat maceralar bekliyor senin hareket-almanın tam zamanı!

Notlar:

- Bu uygulama free-to-play ve oyun satın alma olanağı sunar. Bu akıllı telefonlar, tabletler için optimize edilmiştir. 
- 2GB RAM veya daha fazla olması ve Android Sürümü sahip Android cihazlar ile uyumlu 4,4-6,0 yüklü. 
- Uyumluluk Wi-Fi ağlarına yalnızca bağlanan GPS yetenekleri veya cihazlar olmadan cihazlar için garanti edilmez 
- tablet cihazlar ile uyumluluk garanti edilmez. 
- Uygulama onlar uyumlu OS sürümleri yüklü olsa bile bazı cihazlarda çalışmayabilir. 
- Bu doğru konum bilgilerini elde etmek amacıyla bir ağa bağlıyken oynamak için tavsiye edilir. 
- Uyumluluk bilgi olabilir herhangi bir anda değişti. 
- ek uyumluluk bilgisi için www.PokemonGO.com ziyaret ediniz. 
- bilgi akımı, 2016 5 Temmuz tarihinden itibaren

YENİLİKLER 
Küçük hata düzeltmeleri

Uygulama Bilgisi:
Uygulama adı: Pokémon GO 
Paket Adı: com.nianticlabs.pokemongo 
33b43d2334461eecc2c1bfd692fe7d88: Apk MD5 
Boyut apk: 87,69 MB 
Play Store'da Güncelleme: 24 Ekim 2016 
Sürüm Adı ve Kodu: (2016102501) 0.43.4

Gereksinimler: 4.4 ve yukarı

 apk indir

 

 Apk Linki 2 indirin

  
653 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Teknoloji