• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/AlemBuysaKralSalihBaBa/
  • https://twitter.com/salihbabanet
  • https://www.instagram.com/salihbabanet
Administrator: Salih BABA Moderatör: Ekaterina Savkina Site Koordinatörü : Martina Site Koordinatörü: Alessia Site Koordinatörü : Charles Site Denetleyicisi : William Site Denetleyicisi: ChristopherKENDİNİ ÇOK BEĞENME KUL KATINDA , NE KENDİNİ BEĞENMİŞLER VAR TOPRAK ALTINDA...
Nevşehir Nöbetçi Eczane
TELİF HAKKI !
Bayrak: Turkey Google

 

T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Telif Ve Gizlilik Politikası olarak https://www.salihbaba.net/ kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor ve aynı zamanda Güvenlik Sertifikası'na sahip bir sitedir. Kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor. Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Yöneticilerimize ve güvenlik kurallarımız çerçevesinde bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yetkisi vardır. Site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir. TEŞEKKÜR EDERİZ SALİH BABA Copyright @ 2006 - 2021 https://www.salihbaba.net/ Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi veya Advertising mail Reklam için. iletişim: salihbal@salihbaba.net
Üyelik Girişi
Takvim
Hava Durumu
RAM Manager Pro 8.6.8 Apk
RAM Manager Pro 8.6.8 Apk

RAM Manager Pro
ÖZELLİKLERİ: 
★ Dengesi - en iyi optimizasyon RAM yapar seçeneği, bu seçenek, günlük kullanım içindir.Eğer herhangi bir gecikme olmadan hızlı cihaz var istiyorsanız bu seçeneği kullanın. 
★ Daha fazla ücretsiz bellek - Bu seçenek Dengesi aynı temelde, ancak size daha fazla boş bellek verir ve biraz çoklu görev azaltır. 
★ Daha çoklu görev - Bu seçenek üzerinde aynı Denge olarak temel, ama daha çoklu görev ve biraz boş hafıza azaltır verir. 
★ Sabit oyun - en zor oyunları oynamak için RAM stabilize Seçeneği. Cihazınızda lag oyunlar için bu seçeneği kullanın. Sizin oyun gecikme olmadan pürüzsüz çalışır. 
★ Sabit çoklu görev - gerçekten zor cihazlarında çalışan kullanıcılar için Seçeneği. Sen çalışan uygulamalar bir sürü var ve hızlı bir şekilde herhangi duraklamalar olmaksızın bunlar arasında geçiş yapabilirsiniz. 
★ Varsayılan - Bu seçenek, bu uygulamayı yüklemeden önce vardı varsayılan ayarlara RAM döner. 
★ Özel - Bu seçenek, kendi ayarlamanızı sağlar ayarlar. 
★ açılışta Set - açılışta tüm ayarları kaydeder. 
★ bellekte Kilit başlatıcısı - senin başlatıcısı yeniden başlatmayı engeller. 
★ Temiz bellek -. hafızanızı temizler 
★ Temiz damla önbelleklerini -. sayfa önbelleği, dentries ve dosya indeksine temizler 
★ VM Heap boyutu - onun veri için kullanabileceğiniz bir uygulama MB olarak maksimal boyutudur. 


 apk indir

 

 Apk Linki 2 indirin
  
578 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Teknoloji