• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/AlemBuysaKralSalihBaBa/
  • https://twitter.com/salihbabanet
  • https://www.instagram.com/salihbabanet
Administrator: Salih BABA Site Koordinatörü : Martina Site Koordinatörü: Alessia Site Koordinatörü : Charles Site Denetleyicisi : William Site Denetleyicisi: ChristopherKENDİNİ ÇOK BEĞENME KUL KATINDA , NE KENDİNİ BEĞENMİŞLER VAR TOPRAK ALTINDA...
Nevşehir Nöbetçi Eczane
TELİF HAKKI !
Bayrak: Turkey Google

 

T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Telif Ve Gizlilik Politikası olarak https://www.salihbaba.net/ kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor ve aynı zamanda Güvenlik Sertifikası'na sahip bir sitedir. Kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor. Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Yöneticilerimize ve güvenlik kurallarımız çerçevesinde bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yetkisi vardır. Site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir. TEŞEKKÜR EDERİZ SALİH BABA Copyright @ 2006 - 2021 https://www.salihbaba.net/ Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi veya Advertising mail Reklam için. iletişim: salihbal@salihbaba.net
Üyelik Girişi
Takvim
Hava Durumu
Sızdırılan fotoğraflar, Galaxy S8'in etkileyici tasarımını gösteriyor
Sızdırılan fotoğraflar, Galaxy S8'in etkileyici tasarımını gösteriyor
Yeni sızdırılan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus fotoğrafları, telefonların etkileyici bir tasarıma sahip olacağını gösteriyor.Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefonlarının tanıtımı için zaman gittikçe daralıyor ve bu nedenle Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus hakkında daha çok bilgi ve sızıntılar gelmeye devam ediyor. Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus, 29 Mart tarihinde Samsung’un düzenleyeceği özel etkinlik ile resmen ilan edilecek.

Samsung'un yeni telefonlarıyla ilgili birçok söylenti duyduk ve şimdiye kadar piyasaya çıkan dünyanın en etkileyici Android telefonlarından biri olacağına dair tüm göstergelere sahibiz. Yeni sızdırılan fotoğraflar bize Samsung'un yeni Galaxy S8 tasarımının ne kadar çarpıcı olacağını gösteriyor.

Sayısız söylentiye ve raporlara göre, Samsung'un yeni Galaxy S8 akıllı telefonları, geçen yılki Galaxy S7 Edge modeline benzeyen, ancak çarpıcı bir şekilde geliştirilmiş zarif yeni bir tasarıma sahip olacak. Yeni modellerin ekranların üstünde ve altında yer alan çok daha küçük çerçeveler sayesinde ekran gövde oranı oldukça iyi olacak.

Twitter kullanıcısı Benjamin Geskin tarafından hem Galaxy S8, hem de daha büyük modeli Galaxy S8 Plus‘ın cam ön paneline ait olduğu iddia edilen fotoğraflar yayınlandı. Yeni sızıntı, Galaxy S8 ikilisinin monteli halini göstermiyor ancak, yeni telefonların büyük oranda ekranı kaplayan Super AMOLED ekranları telefonun çarpıcı görüntüye sahip olacağını kanıtlıyor.

  
414 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Teknoloji