• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/AlemBuysaKralSalihBaBa/
  • https://twitter.com/salihbabanet
  • https://www.instagram.com/salihbabanet
Administrator: Salih BABA Site Koordinatörü : Martina Site Koordinatörü: Alessia Site Koordinatörü : Charles Site Denetleyicisi : William Site Denetleyicisi: ChristopherKENDİNİ ÇOK BEĞENME KUL KATINDA , NE KENDİNİ BEĞENMİŞLER VAR TOPRAK ALTINDA...
Salih BaBa


90’lı yılların başlarında Nevşehir'de doğdum ve Halen Nevşehir'de Yaşamaktayım. Lise Eğitimi'mi Endüstri Meslek Lisesi, Elektrik Elektronik Teknolojisi Bölümünü Bitirerek Tamamladım. 2006 Yılın'dan bu yana Website , Bilgisayar , Program , Setup Android , v.b. Branşlarda ilgi Alanım içerisindedir. Şu an Özel bir Şirkette İşçi olarak Çalışıyorum.
Üyelik Girişi
Saat
Takvim
Hava Durumu
KMSpico indir


KMSpico Windows ve Office Etkinleştirme Programı
KMSpico indir, KMSpico ücretsiz indirip aktivasyonu olmayan Windows bilgisayarı ve Microsoft Office programlarını etkinleştirme, KMSpico lisanslama ve aktivasyon programıdır.
KMSpico aktivasyon programı ücretsiz indirilebilir, virüssüz ve güvenli bir Windows etkinleştirme programıdırı. Office aktivasyon programı sayesinde Windows ve Office programını sınırsız ve süresiz aktivasyonunu sağlamaktadır.
KMSpico Windows işletim sistemi ve Microsoft Office programını etkinleştirmenin ve lisanslı yapmanın en güvenilir, en hızlı ve en kolay yolu olduğunu söyleyebilirim. KMSpico program virüssüz bir Windows/Office etkinleştirme programıdır.
KMSpico Nedir?
Windows işletim sistemi (Vista, 7, 8, 8.1 ve 10) bilgisayarlarının aktivasyonunu ömür boyut süresiz yapmaktadır. KMSpico Microsoft Office etkinleştirme yapabilmesi için office programlarının (2010, 2013, 2016 ve 365) sürümlerini aktivasyon ve lisanslamak için ücretsiz aktivasyon yapabilen en güvenli araçtır.
KMSpico ile Windows Etkinleştirme ve Office Aktivasyon Nasıl Yapılır?
Microsoft’un işletim sistemi olan Windows’u ve ofis programı Office’i kullananlar için tavsiye edeceğim en iyi KMSpico aktivasyon, etkinleştirme ve lisanslama araçlarının başında gelmektedir. Hem ücretsiz, yasal, virüssüz ve hem de temiz bir Windows etkinleştirme programıdır. KMSpico programı 32 bit ve 64 bit işletim sistemlerini desteklemektedir.
KMSpico etkinleştirmeden farklı olarak günde iki kez sayacı sıfırlayarak 180 gün limitini ortadan kaldırabilirsiniz. Windows bilgisayarın işletim sistemini ve Office’i ömür sınırsız olarak etkinleştirmenizi sağlamaktadır. Windows ve Office aktivasyon yapabilmek için tek yapmanız gereken KMSpico’u açmak ve kırmızı butona tıklayarak kısa zaman içinde lisanslı Windows ve Office yazılımıza sahip olabilirsiniz.
KMSpico ile Etkinleştirebileceğiniz Windows Sürümleri:
Windows Vista Business/N Windows Vista Enterprise/N Windows 7 Professional/N Windows 7 Enterprise/N Windows 8 (Tümü) Windows 8.1 (Tümü) Windows 10 (Tümü)
KMSpico ile Etkinleştirebileceğiniz Office Sürümleri:
Office 2010 (Tümü)
Office 2013 (Tümü)
Office 365 (Tümü)
Office 2016 (Tümü)
KMSpico ile Etkinleştirebileceğiniz Windows Server (Sunucu) Sürümleri:
Server 2008 Standard/Datacenter/Enterprise Server 2008 (R2) Standard/Datacenter/Enterprise Server 2012 Standard/Datacenter/Enterprise Server 2012 (R2) Standard/Datacenter Server (Tümü)
KMSpico Özellikleri:
Windows etkinleştirme (aktivasyon) programı indir
Windows etkinleştirme (aktivasyon)
Windows 7 etkinleştirme (aktivasyon)
Windows 8.1 etkinleştirme (aktivasyon)
Windows 10 etkinleştirme (aktivasyon)
Windows Vista etkinleştirme (aktivasyon)
Windows 10 Office 365 etkinleştirme
Windows 10 etkinleştirme virüssüz
Windows aktivasyon
Windows aktivasyon programı
Windows 7 aktivasyon programı
Windows 8 aktivasyon programı
Windows 8.1 aktivasyon programı
Windows 10 aktivasyon programı
Windows Vista aktivasyon programı
Windows lisanslama
Windows lisans yenileme
Windows lisanslama programı
Microsoft Office aktivasyon (etkinleştirme)
Office 365 aktivasyon (etkinleştirme)
Office 2016 Türkçe aktivasyon (etkinleştirme)
Office 365 aktivasyon (etkinleştirme) programı
Office KMS aktivasyon (etkinleştirme) aracı
Önemli not: Kurulum sırasında ve aktivasyon sırasında virüs programınızı kapatınız. Tamamen virüssüz bir etkinleştirme yazılımıdır. 

LİNK YENİLENDİ.
 

  
11759 kez okundu

Yorumlar

     28/03/2021 19:19

link aktif değil
Yüksel ÇEVİK

TELİF HAKKI !
Bayrak: Turkey Google

 

T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Telif Ve Gizlilik Politikası olarak https://www.salihbaba.net/ kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor ve aynı zamanda Güvenlik Sertifikası'na sahip bir sitedir. Kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor. Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Yöneticilerimize ve güvenlik kurallarımız çerçevesinde bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yetkisi vardır. Site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir. TEŞEKKÜR EDERİZ SALİH BABA Copyright @ 2006 - 2021 https://www.salihbaba.net/ Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi veya Advertising mail Reklam için. iletişim: salihbal@salihbaba.net
Teknoloji