• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/AlemBuysaKralSalihBaBa/
  • https://twitter.com/salihbabanet
  • https://www.instagram.com/salihbabanet
Administrator: Salih BABA Moderatör: Ekaterina SavkinaKENDİNİ ÇOK BEĞENME KUL KATINDA , NE KENDİNİ BEĞENMİŞLER VAR TOPRAK ALTINDA...
Üyelik Girişi
Nevşehir Nöbetçi Eczane
TELİF HAKKI !
 

 

T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Telif Ve Gizlilik Politikası olarak https://www.salihbaba.net/ kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor ve aynı zamanda Güvenlik Sertifikası'na sahip bir sitedir. Kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor. Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Yöneticilerimize ve güvenlik kurallarımız çerçevesinde bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yetkisi vardır. Site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir. TEŞEKKÜR EDERİZ SALİH BABA Copyright @ 2006 - 2021 https://www.salihbaba.net/ Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi veya Advertising mail Reklam için. iletişim: salihbal@salihbaba.net
Takvim
Hava Durumu
Wise Care 365 Pro Key 2023
Wise Care 365 Pro Key 2023Wise Care 365 Pro

 programı sınırsız kullanmanızı sağlayan bir lisanstır. Aşağıda lisanslı kurulum dosyasını paylaştım. İndirip kurduğunuzda direk PRO sürümünde yüklenmektedir. Kesinlikle herhangi bir zararlı yazılım içermez. Wise Care 365 firmasının dağıtmış olduğu ücretsiz PRO sürümdür.

Wise Care 365 Pro Nedir?

Wise Care 365 Pro, bilgisayar hızlandırmak adına tasarlanmış mükemmel bir programdır. Bilgisayarınızdaki çöp dosyaları temizleyerek derin bir nefes almasını sağlar. Bilgisayarınızı yavaşlatan etkenleri optimize ederek sisteminizi hızlandırır. 

Wise Care 365 Pro

 çok hafif bir program olmasının yanında kullanımı da çok kolay olan bir programdır.

Ram’e binen yükü hafifletebilmeniz için masa üstüne kısayol dahi eklemekte. Arka planda çalışan programlar sisteminizi oldukça yavaşlatır. Wise Care 365 Pro sayesinde masa üstüne gelen kısayol tuşu ile Ram’e binen yükü anında hafifletebileceksiniz. İçerisinde bir çok temizleme aracı bulundurmaktadır.

Bu araçlardan bir kaçı kayıt defteri temizleyici, önbellek ve geçmiş temizleyici, gereksiz yazılım dosyaları temizleyicidir. Bunları programı kullanmaya başladıktan sonra sık sık kullanacaksınız. Sisteminizi öylesine rahatlatacak ki bu durumu gözle görülür bir şekilde fark edeceksiniz. Bilgisayarınızın açılışını dahi hızlandırabilen bu program sayesinde hızlı bir bilgisayar kullanabileceksiniz.

Bünyesinde bu kadar çok yazılımı bulundurup bu kadar hafif boyutlu olması gerçekten cezbedici bir özellik. Bilgisayarınızı yormadan çalışan, yoran programlara da engel olan mükemmel bir yazılım. Optimizasyon ve temizlik programı olarak kullanmanızı kesinlikle tavsiye ederim.

Administrator: Salih BABA
Moderatör: Ekaterina Savkina

Site Koordinatörü : Martina
Site Koordinatörü: Alessia
Site Koordinatörü : Charles
Site Denetleyicisi : William
Site Denetleyicisi: Christopher  
114 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Teknoloji