• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/AlemBuysaKralSalihBaBa/
  • https://twitter.com/salihbabanet
  • https://www.instagram.com/salihbabanet
Administrator: Salih BABA Site Koordinatörü : Martina Site Koordinatörü: Alessia Site Koordinatörü : Charles Site Denetleyicisi : William Site Denetleyicisi: ChristopherKENDİNİ ÇOK BEĞENME KUL KATINDA , NE KENDİNİ BEĞENMİŞLER VAR TOPRAK ALTINDA...
Salih BaBa


90’lı yılların başlarında Nevşehir'de doğdum ve Halen Nevşehir'de Yaşamaktayım. Lise Eğitimi'mi Endüstri Meslek Lisesi, Elektrik Elektronik Teknolojisi Bölümünü Bitirerek Tamamladım. 2006 Yılın'dan bu yana Website , Bilgisayar , Program , Setup Android , v.b. Branşlarda ilgi Alanım içerisindedir. Şu an Özel bir Şirkette İşçi olarak Çalışıyorum.
Üyelik Girişi
BİZİ TAKİP EDER MİSİNİZ !
Saat
Takvim
Hava Durumu

PC Programları (PC Programs)

Microsoft Office 2019 İndir Full – Türkçe Final 32×64 bitMicrosoft Office 2019, Oldukça popüler olan Microsoft Office şimdi 2019 serisi ile yep yeni özellikleri ve x86-x64 bit desteği ile sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu office programı ile birçok günlük işlerinizi görebilmeniz için oluşturulmuş özel bir programdır. Örneğin Microsoft PowerPoint ile slayt sunum işlemlerinizi halledebilecek, Microsoft Excel ile sayısal işlerinizi yapabilecek, Microsoft Word ile de yazım işlemlerinizi halledebilecek, Microsoft OneNote ile notlarınızı yazıp kaydedebilcek ve buna benzer birçok işlerinizi halledebileceksiniz. Sizlerde günlük işlerinizi göreceğiniz program arıyorsanız Microsoft Office 2019 programını sitemizden ücretsiz bir şekilde indirip kullanmanızı öneririz. Tam sürüm destekli ve güncel programlardan biridir. 

Administrator: Salih BABA
Site Koordinatörü : Martina
Site Koordinatörü: Alessia
Site Koordinatörü : Charles
Site Denetleyicisi : William
Site Denetleyicisi: Christopher

Microsoft Office 2019 İçeriği:

Microsoft Access 2019
Microsoft Excel 2019
Microsoft PowerPoint 2019
Microsoft Publisher 2019
Microsoft Outlook 2019
Microsoft OneNote 2019
Microsoft Office 2019 Professional Plus
Microsoft Word 2019
Skype for Business 2019
OneDrive
OneDrive for Business
ve daha fazlası

http://turbobit.net/j4xs2f170klc.htmlPS3 MULTİMAN 4.82 FULL İNDİRPs3 4.82 CFW İÇİN MULTİMAN 4.82 FULL KURULUM
Linkten dosyayı indirdikten sonra, Fat32 formatlı flash belleğe kopyalayınız. Sonu pkg olan dosyayı hiçbir klasörün içerisinde olmadan kopyalama yapınız.
Flash belleği Ps3 usb girişine takınız ve İNSTALL PACKAGE bölümüne gelip multimanı yükleyiniz. Ps3 menüsünde Multiman logosuna tıklayınız. Dört defa size soru soracaktır bunların hepsine EVET’i işaretleyerek devam ediniz.
İşlem tamamlanmıştır.
Ps3 multiman 4.82, Ps3 4.82 cfw’nin farklı versiyonları çıktıkça siteye eklenecektir.

Administrator: Salih BABA
Site Koordinatörü : Martina
Site Koordinatörü: Alessia
Site Koordinatörü : Charles
Site Denetleyicisi : William
Site Denetleyicisi: Christopher


Autodesk AUTOCAD 2021.2 İndir – Full x64
Autodesk AUTOCAD 2021.2 Full İndir, İhtiyacınız olan tüm Adobe 2D ve 3D CAD araçlarına sahip olacağınız Autodesk AUTOCAD 2021 programı sayesinde çeşitli özelliklerden faydalanarak etrafınızdaki dünyayı şekillendirecek ve kafanızda bulunan tüm fikirleri görselleştireceksiniz. Catia, Rhino, SolidWorks ve NX gibi çeşitli programlarda hazırlamış olduğunuz dosyalarınızı kolayca içe aktarabilecek ve çeşitli mühendislik değişikliklerde teknik çizim görünümüne sahip olacaksınız.

Autodesk AUTOCAD 2021.2 Full Download, Thanks to Autodesk AUTOCAD 2021 program where you will have all the Adobe 2D and 3D CAD tools you need, you will shape the world around you and visualize all the ideas in your mind. You will be able to easily import the files you have prepared in various programs such as Catia, Rhino, SolidWorks and NX and have a technical drawing view for various engineering changes.

Administrator: Salih BABA

Yükleyen ve onaylayan : 

Site Koordinatörü : Martina
Site Koordinatörü: Alessia
Site Koordinatörü : Charles
Site Denetleyicisi : William
Site Denetleyicisi: Christopher

Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 / 8.1 / 10 – (x64)
İşlemci: 2,9 GHz CPU
Bellek: 8 GB RAM

https://turbobit.net/3wszw8lh27l9.html


NextUp TextAloud Full – Metni Sese Çevirme Programı
NextUp TextAloud, metni sese çevirme yazılımıdır. Bu yazılım ile yazmış olduğunuz bir metni veya her hangi bir yazıyı sesli okutacaksınız ve ayrıca MP3 ses verisine çeviremenizde mümkün. Birçok metninizi kaydeder ve birçok özellik taşır. Bilgisayar sisteminizde bulundurmanız gereken yazılımlardan biri olan NextUp TextAloud hem popüler hemde tam sürüm olmak üzere yeni sürümleriyle sizlerle beraber olacaktır excel Word vb uzantıları sese MP3 formatına dönüştürür bir çok dil destekler Türkçe dahil denmektedir.
DOSYA ŞİFRESİ : salihbaba.net

ExpressPCB Full v7.9.0 İndirExpressPCB, ile devre kartlarınızı düzenleyebilecek ve programın özel uygulaması ile bilgisayar üzerinden deneme yapabilecek ve çalışıp çalışmadığını kontrol edebileceksiniz. Kısaca bu program ile elektirik hakkında birçok şey öğrenebilecek ve tecrübe edineceksiniz. Oldukça kullanışlı olan bu programı sisteminize indirip elektrik ile ilgili birçok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. Ücretsiz ve tam sürümdür.
DOSYA ŞİFRESİ : salihbaba.net


Bilişime Giriş ve Office Programları Eğitim Seti İndir – Türkçe
Bilişime Giriş ve Office Programları Eğitim Seti – 8 DVD, 8 DVD’den bir araya gelerek oluşturulan bu programla istediğiniz konu üzerinde kendinizi geliştirebileceksiniz. 1.DVD’den başlayarak adım adım ilerleyeceğiniz bu eğitim setinde takıldığınız konular üzerinde kendinizi ilerletebilecek, bilgilerinizi tazaleyebilecek ve gördüğünüz her konu için değerlendirme sınavlarına girerek kendinizi test edebileceksiniz. Sizler için faydalı olacak olan bu eğitim setini ücretsizce full indirip sahip olabilirsiniz. İçerisinde görsell anlatımlarda mevcuttur.https://turbobit.net/njokfdrgly6y.html

Tenorshare UltData Windows İndir – Full 7.2.1.1
Tenorshare UltData Windows Full, verilerinizi sorunsuzca kurtarın. Basit ve kullanışlı arayüze sahip veri kurtarma programını kullanarak PC‘nizdeki kayıp, silinmiş ya da biçimlendirilmiş verileri sorunsuz bir şekilde kurtarabileceksiniz. Program sayesinde sistem çökmesi, elektrik kesintisi, disk hasarı, sürücü arızası gibi nedenlerle kaybolan veya silinen oyun kayıtları, video, fotoğraf, PDF, sistem dosyaları, ofis dokümanları ve daha fazlasını dijital kamera, SD kart, Media Player, SSD-HDD, USB vb. aygıtlardan kolaylıkla kurtarabilirsiniz.http://turbobit.net/0dx42s1xqp4z.html

Free YouTube To MP3 Converter İndir – Full v4.3.20.706
Free YouTube To MP3 Converter Premium Full İndir, YouTube platformu üzerinde bulunan bütün videoları MP3 formarında indirebileceğiniz Free YouTube To MP3 Converter programı sayesinde indirmiş olduğunuz ses dosyalarınız dilediğiniz popüler formatlara dönüştürebilecek ve internete gerek duymadan şarkılarınızı istediğiniz zaman dinleyebileceksiniz. YouTube’da bulunan çalma listelerini dilerseniz toplu bir şekilde indirebilecek ve dilerseniz de kendi ruh halinize uygun kendi çalma listelerinizi hazırlayabileceksiniz. 
https://turbobit.net/2ywyqfz3epgf.html

AVS Registry Cleaner İndir – Full Sistem Temizleme
AVS Registry Cleaner, windows sisteminiz için birtakım özelliklerden biraraya getirilen bu program ile sisteminizi detaylı bir şekilde tarayarak işlevsel hızını artırabileceksiniz. Tek bu özellikle de kalmayarak kayıt defterinizde bulunan hataları tespit edebilecek, sisteminizde hata veren sorunlarını çözümleyebilecek, çeşitli araçları kullanarak onarımlar yapabilecek ve gereksiz dosya kalıntılarını dakikalar içerisinde temizleyebileceksiniz. Bu program sayesinde hem sisteminizi gereksiz verilerden arındırabilecek hem de günlük, haftalık, aylık gibi dilediğiniz süreçlerde sisteminizin bakımını sağlayabileceksiniz.

Editor: Written by Charles. Salih Baba uploaded with confirmation.
DOSYA ŞİFRESİ: salihbaba.net

 


salihbaba.netAVSRegistryCleaner.rar - 8.2 MB

Nero Platinum 2017 v18.0.08500 Türkçe İndirNero Platinum, Burning ROM'a benzer bir şekilde CD / DVD / BluRay disk yazma, kopyalama, oluşturma ve temizleme özelliğine sahiptir. Nero AirBurn özelliğinin geliştirildiği Nero Platinum'da herhangi bir iOS veya Android cihazınızdan uzaktan veri yazdırabilirsiniz. Adamlar artık hangi özelliği yapalım diye şaşırmışlar. Nero'nun bulut servisine dosyalarınızı yedekleyebilirsiniz, bilgisayarınızı tam anlamı ile medya merkezine dönüştürebilirsiniz. Dahili video düzenleyicisi sayesinde profesyonel derecelerde videolarınıza efektler ve yazılar ekleyebilirsiniz. Saymakla bitmeyecek özelliği var, denemek isteyenler buyursunlar.http://turbobit.net/8wouh9n83xf7.htmlhttps://cloud.mail.ru/public/NDVJ/H8616QMSuCorel PaintShop Pro 2018 Ultimate v20.0.0.132

  • Corel PaintShop Pro 2018 Ultimate v20.0.0.132

  • Corel PaintShop Pro 2018 Ultimate v20.0.0.132
Corel'in PaintShop Pro, uzun süredir Adobe'nin kategoride önde gelen ama pahalı Photoshop fotoğraf düzenleme yazılımına en ucuz ucuz alternatiftir. PaintShop Pro, temel fotoğraf düzeltmeden katman bazlı düzenleme ve içeriğe dikkat eden nesne manipülasyonuna kadar şaşırtıcı bir görüntü düzenleme araçları dizisi sunar. Photoshop sürekli güncellemelerde görünen akıl almaz yeni araçlarla pazardaki liderliğini sürdürmesine rağmen, Corel rakibi her zaman yeni özelliklerle tanışıyor; bunların çoğu Adobe'ye karşı kendi özelliklerini taşıyor. XDM derinlikli fotoğraflar için devasa boyutlarda düzenleme araçları sunar.

Düzenleme moduna geçtiğinizde, tüm araç çeşitleri devreye girer. Tıpkı Photoshop'daki gibi, katmanlar ekleyebilir, gruplanmış nesneleri manipüle edebilir ve eğrileri ve seviyeleri ayarlayabilirsiniz. Eğriler aracı, özellikle de güçlüdür ve 16 kontrol noktasına kadar izin verir. İki seçim aracı olan Akıllı Seçim ve Otomatik Seçim, Photoshop'un sihirli değnekine benzemektedir. PaintShop şablonları, sadece bir kart, kolaj veya broşür oluşturmanız gereken sanatsal olmayan insanlar için bir nimettir. Bunlar, aslında kendi resimlerinizi sürüklediğiniz önceden tasarlanmış katman gruplarıdır. https://cloud.mail.ru/public/LVeL/MSFrBVPHeAquaSoft SlideShow 10 Ultimate v10.5.01 İndir

AquaSoft SlideShow Ultimate Full indir

Alternatiflerine göre hızlı ve performanslı yapısı ile ön plana çıkan bir slayt şov hazırlama programıdır. AquaSoft SlideShow yazılımı sayesinde slaytlar ve görsel şovlar hazırlayabilir, çalışmanızı proje olarak kayıt edebilir, bilgisayara veya harici disklere aktarabilir, direk CD / DVD medyalarına yazdırabilirsiniz. Basit ve oldukça anlaşılır bir arayüz sunan AquaSoft SlideShow, resim, müzik, video gibi içerikleri destekliyor. Eğer slayt veya resim şovu hazırlamak için bir program arıyorsanız AquaSoft SlideShow programını deneyebilirsiniz.

32 Bit


http://turbobit.net/iwc05xpox2jf.html

64 Bit


http://turbobit.net/h6q2a6nmq5m3.htmlKur’an-ı Kerim Öğretimi 5.83 Türkçe Arapça İngilizceKur’an-ı Kerim Öğretimi 5.83 Türkçe Arapça İngilizce

Kur’anı Kerim Öğretim Programı; Kur’anı Kerim öğrenmek için sesli ve uygulamalı olarak yapılmıştır. Yüce kitabımız Kuran’ı Kerim’i öğrenmek isteyenler için güzel bir program. Oldukça basit arayüzü ve zengin içeriği sayesinde kolayca Kuran’ı Kerim’i öğreneceksiniz. Programın İngilizce dil desteği de yeralıyor.Kur___an-___Kerim_____retimi.rar - 9.6 MB  Passcape Wireless Password Recovery Pro Full v4.0.3.429 İndirPasscape Wireless Password Recovery Pro,kablosuz modeminizin şifresinin güvenliğini kontrol eder
ayrıca unuttuğunuz kablosuz ağ şifrenizide bulmanıza yardımcı olur.Passcape Wireless Password Recovery Pro

(((Alternatif)))

Passcape Wireless Password Recovery Pro

 


Autodesk AutoCAD Raster Design 2018 İndirAutodesk AutoCAD Raster Design 2018 İndir
Autodesk AutoCAD Raster Design 2018, doğal kaynaklar, üretim, mühendislik, inşaat ve altyapı alanında dünya lideri olan Autodesk güçlü raster düzenleme ve vektör dönüştürme programı olan Autodesk AutoCAD Raster Design 2018 duyurdu. Autodesk AutoCAD Raster Design ile haritalar, hava fotoğrafları ve uydu görüntülerini raster görüntü olarak elde edebilir ve rasterları düzenleyerek kolay bir şekilde vektöre çevirebilirsiniz.Boyut: 465-mb
Sıkıştırma: Rar / ŞifresizAutodesk AutoCAD Raster Design 2018

(((Alternatif)))

Autodesk AutoCAD Raster Design 2018

(((Alternatif)))

Autodesk AutoCAD Raster Design 2018Hypersnap Full  İndir + PortableHypersnap Full indir, kapsamlı ekran yakalama programıdır, örnek oyun oynarken resim çekip
resimlerden sunum hazırlayabilirsiniz, üzerine efekt, ekleyerek şekilli yazılar ekleyip
dikkat çekici hale getirebilirsiniz, ayrıca farklı sitelerde metinleri kopyalanmayan sitelerin
yazı metinlerinide kopyalamakta.Boyut:47-mb
Sıkıştırma: Rar / ŞifresizHypersnap Full


(((Alternatif)))

Hypersnap Full


(((Alternatif)))

Hypersnap FullJetBrains RubyMine İndir – v2017.1 Build 171.3780.96 FullJetBrains RubyMine İndir – v2017.1 Build 171.3780.96

JetBrains RubyMine,ruby dayalı uygulamaları oluşturmak için bir çok araç ve özellik barındıran bir yazılım
idea HTML / HAML, CSS / Sass / Az, javascript / desteği kod düzenleme ve dahası.Boyut:211-mb

Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum TemizJetBrains RubyMine

(((Alternatif)))

JetBrains RubyMine

(((Alternatif)))

JetBrains RubyMine

(((Alternatif)))

JetBrains RubyMine

(((Alternatif)))

JetBrains RubyMine

(((Alternatif)))

JetBrains RubyMineDriverMax Pro x86 x64 Bit Full Sürüm indir + PortableDriverMax Windows sürücülerini kolaylıkla tekrar kurmanıza yardımcı olan bir program. Artık az bulunan sürücüleri disklerinizde veya internet üzerinde aramanıza gerek kalmayacak. Basitçe bütün sürücüleri tek bir sıkıştırılmış dosyaya koyabileceksiniz.

Ne zaman bütün sürücüleri tekrar yüklemeyi planladığınızda, DriverMax sizlere tekrar yardımcı olabilir: 5-10 dakika içinde bilgisayarı yeniden başlatarak bütün herşeye yeniden sahip olabileceksiniz. DriverMax aynı zamanda bütün sürücüler hakkında raporlar görüntüleme özelliğine de sahip.

Bilgisayarın yavaş çalışması sorunu genellikle yanlış yüklenmiş olan sürücüler yüzünden meydana geliyor. Windows sizin yüklediğiniz bütün eski sürücüleri geri yüklemeyi istemeniz durumuna karşılık depoluyor. Tabi bazen eski versiyonlar yenileriyle çakışmalara uğrayabiliyor. Programın “Export Wizard” aracı sadece sizin seçtiğiniz sürücülerin kopyalarını hazırlayıp gerekli olanları sıkıştırdığınız zip dosyasının içine atıyor.Boyut: 11–mb

Sıkıştırma: Rar / Şifre : menzil
Tarama: ESET Nod32 Av. / Durum Temiz
Platform: Windows tümüDriverMax


(((Alternatif)))

DriverMax

 


CyberGhost VPN PC İndirCyberGhost VPN, kişisel verilerinizi ve kimliğinizi gizleyerek internet üzerinde anonim olarak sörf yapabileceğiniz bir VPN programıdır. Aynı zamanda program yardımıyla internet üzerinde uygulanan herhangi bir kısıtlamaya veya yasaklamaya takılmadan istediğiniz tüm web sitelerine sınırsız erişim elde etme şansına da sahipsiniz.

SSL şifreleme sistemine dayanan OpenVPN protokolü altında çalışan program, güvenli özel sanal sunucular üzerinde çalışarak tüm veri transferinizi, kişisel bilgilerinizi ve konumunuzu gizler. Bu sayede internet üzerinde anonim olarak sörf yapabilmenize olanak sağlar.

Programı kullanabilmek için kendinize ait kişisel bir kullanıcı hesabı oluşturmanız ve oluşturmuş olduğunuz kullanıcı hesabıyla program üzerinde giriş yapmanız gerekmektedir. Ücretsiz olarak kullanıcı hesabı oluşturabileceğiniz CyberGhost VPN, oldukça kolay bir kayıt adımını kullanıcılara sunmaktadır.

Oldukça sade, modern ve kolay kullanılabilir bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program üzerinde kendi kullanıcı hesabınızla oturum açmanızın ardından, giriş yapmak istediğiniz ülkeyi veya IP adresini seçerek "Connect to VPN" butonuna tıklayarak gerekli bağlantı ayarlarını yapabilir ve VPN sunucuları üzerine bağlantı kurarak anonim olarak sörf yapmaya başlayabilirsiniz.

Sunucu listesi üzerinden istediğiniz herhangi bir ülke üzerinde yer alan VPN sunucularından bir tanesi seçerek, o ülkenin sunucuları üzerine bağlı bir şekilde internet üzerinde gezebilirsiniz. Bu noktada Türk kullanıcıların Almanya tabanlı sanal sunuculardan bir tanesini seçmeleri çok daha hızlı ve güvenilir bir şekilde internet üzerinde gezinmelerine olanak sağlayacaktır.

VPN sunucularına bağlantı kurmanızın ardından, programın ana ekranı üzerinde yeni IP adresinizi ve o an bulunduğunuz yeni konumu görüntüleyebilirsiniz. Ardından interneti özgürce ve güvenilir bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

İnternet bağlantınızı çok daha güvenli bir hale getiren CyberGhost VPN, otomatik olarak tarayıcı geçmişini ve çerezleri siler, parola doğrulamalarını denetler, yönlendirilmiş e-posta trafiğini izler.

 

salihbaba.netCyberGhost_6.0.5.2405.rarAvira Antivirus 2017 İndir 15.0.25.154 ÜcretsizAvira Antivirus 2017, ev kullanıcıları için önerilen ve ücretsiz sürümü sunulan Avira Antivirus 2017
ile Tarayıcı Sistem virüsleri, ransomware, solucan ve truva fidye virüsü gibi bir çok zaarlı yazılımlardan
sizi korur,henüz türkçe çıkmadı sunulunca eklenecektir. 

Avira Antivirus 2017

(((Alternatif)))

Avira Antivirus 2017 Microsoft Office Pro Plus 2016 VL Full Türkçe İndir

  
Microsoft Office Pro Plus 2016 VL Full Türkçe İndir
Microsoft Office Professional Plus 2016 VL,32x64bit türkçe destekli v16.0.4266.1001 vl sürüm farkı özelleştirilebilir olması,1 ekimde msdn çıkışlıdır NOT: KMS ile full olmakta iş akışınızı bu yazılım ile hızlandırabilirsiniz.

 


Microsoft Office Pro Plus 2016 32bit
Microsoft Office Pro Plus 2016 64bit

(((Alternatif)))

Microsoft Office Pro Plus 2016 32bit
Microsoft Office Pro Plus 2016 64bit

(((Alternatif)))

Microsoft Office Pro Plus 2016 32bit
Microsoft Office Pro Plus 2016 64bit

 


Office 2007 Enterprise sp3 Türkçe Katılımsız OCAK 2017 güncell Full indir


Office 2007 Enterprise sp3 Türkçe Katılımsız çalışmalarınızı kolaylaştırmak için ve hala en çok kullanılan
klasik office sürümdür full otomatik kurulumdur


..:7 Farklı Kurulum Seçeneği:..

# WORD-EXCEL-POWERPOINT
# WORD-EXCEL-POWERPOINT-ACCESS
# WORD-EXCEL-POWERPOINT-QUTLOOK
# WORD-EXCEL-POWERPOINT-ACCESS-PUBLISHER
# WORD-EXCEL-POWERPOINT-ACCESS-PUBLISHER-QUTLOOK
# NORMAL KURULUM ( Manuel Kurulum )
# FULL KURULUM

Word, Excel ve PowerPoint Dosya Biçimleri İçin Microsoft Office Uyumluluk Paketi Eklentisi Eklenmiştir ( Kurulmaz İse Klasöre Çıkartarak Siz Kurabilirsiniz )

Boyut:866-mb


 

Office 2007 Full Sp3 Türkçe


(((Alternatif)))

Office 2007 Full Sp3 Türkçe

(((Alternatif)))

Office 2007 Full Sp3 Türkçe Autodesk AutoCAD 2017.1.1 sp1 Full İndir 32×64 bit
Autodesk AutoCAD 2017,3D 2D Çizimlerinde sunum ve projelerinizde kolaylık sağlayan Autodesk AutoCAD 2017
yeni sürümü ile,iş akışınızı hızlandırıp,çeşitli araçlarlada çarpıcı tasarımlar
oluşturabilirsiniz Windows 7 / 8 8.1 / 10 ilede uyumludur.Boyut
:2-1.6-gb


 

Autodesk AutoCAD 2017 Full İndir 32bit
Autodesk AutoCAD 2017 Full İndir 64bit
(((Alternatif)))

Autodesk AutoCAD 2017 Full İndir 32bit
Autodesk AutoCAD 2017 Full İndir 64bit

(((Alternatif)))

Autodesk AutoCAD 2017 Full İndir 32bit
Autodesk AutoCAD 2017 Full İndir 64bit

SP1 indir

====================

Autodesk AutoCAD 2017 Full İndir
(((Alternatif)))

Autodesk AutoCAD 2017 Full İndir

(((Alternatif)))
Autodesk AutoCAD 2017 Full İndir Suudi Arabistan Kuran-ı Kerim Orjinal DVD İndirSuudi Arabistan Kuran-ı Kerim Orjinal tek link indir, Özel olarak hazırlanmış ve vip statusünde bulunan hacılara verilmiş
orjinal Kuran-ı Kerim dvd’sidir sesli kuranı kerim,en çok beğenilen camiler detaylı açılamalar ve dahası..

Boyut:3-gb

 

Suudi Arabistan Kuran-ı Kerim Orjinal DVD

(((Alternatif)))

Suudi Arabistan Kuran-ı Kerim Orjinal DVD

(((Alternatif)))

Suudi Arabistan Kuran-ı Kerim Orjinal DVDWise Disk Cleaner İndir Türkçe 9.42.656


Wise Disk Cleaner,ücretsiz disk temizleme programıdır türkçe dil desteğide bulunuyor sisteminizdeki kalıntıları
temizler yer kaplayan gereksiz dosyaları yok eder,Wise Disk Cleaner denemek isteyenlere. 

Wise Disk Cleaner İndir

(((Alternatif)))

Wise Disk Cleaner İndir


Yorumlar - Yorum Yaz
TELİF HAKKI !
Bayrak: Turkey Google

 

T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Telif Ve Gizlilik Politikası olarak https://www.salihbaba.net/ kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor ve aynı zamanda Güvenlik Sertifikası'na sahip bir sitedir. Kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor. Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Yöneticilerimize ve güvenlik kurallarımız çerçevesinde bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yetkisi vardır. Site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir. TEŞEKKÜR EDERİZ SALİH BABA Copyright @ 2016 - 2020 https://www.salihbaba.net/ Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi veya Advertising mail Reklam için. iletişim: salihbal@salihbaba.net
Teknoloji