• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/AlemBuysaKralSalihBaBa/
  • https://www.instagram.com/salihbabanet
Administrator: Salih BABA Moderatör: Ekaterina SavkinaKENDİNİ ÇOK BEĞENME KUL KATINDA , NE KENDİNİ BEĞENMİŞLER VAR TOPRAK ALTINDA...
Üyelik Girişi
Nevşehir Nöbetçi Eczane
TELİF HAKKI !
 

 

T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Telif Ve Gizlilik Politikası olarak https://www.salihbaba.net/ kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor ve aynı zamanda Güvenlik Sertifikası'na sahip bir sitedir. Kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor. Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Yöneticilerimize ve güvenlik kurallarımız çerçevesinde bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yetkisi vardır. Site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir. TEŞEKKÜR EDERİZ SALİH BABA Copyright @ 2006 - 2021 https://www.salihbaba.net/ Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi veya Advertising mail Reklam için. iletişim: salihbal@salihbaba.net
Takvim
Hava Durumu

Apple ve Samsung, iPhone 8 için anlaştı

Apple ve Samsung, iPhone 8 için anlaştı

Apple ve Samsung, iPhone 8 için 60 milyon adet OLED ekran anlaşması yaptı.

Bazı Güney Koreli kaynaklardan elde edilen bilgilere dayalı yayınlanan raporlara göre, Apple ve Samsung Display OLED panellerin ikinci kaynağı ile ilgili yeni bir anlaşma imzaladı. Haber, sipariş birimlerin sayısı ve Apple tarafından ödenen fiyat da dahil olmak üzere bazı ayrıntılar içeriyor.

Anlaşmaya göre Apple’ın Samsung’a, 60 milyon adet OLED panel için 4.3 milyar dolar ödeyeceği söyleniyor. Buna göre panellerin birim fiyatı 70 dolar oluyor ve Apple’ın 40 dolar olan bugünkü panelleri ile karşılaştırıldığında oldukça yüksek bir artış olduğu görülüyor.

1486994738_oled.jpg

Birinci anlaşma ile birlikte Samsung, Apple için 160 milyon adet OLED ekran üretecek. Ancak bu rapor oldukça düşündürücü. Çünkü 2017 model iPhone modelinin sadece bir çeşidindin OLED ekran ile donatılması bekleniyor.  Toplam bir yıllık iPhone satışları için normal olabilir ancak, sadece tek model için 160 milyon panel oldukça fazla görünüyor.  Apple’ın yılda 200 milyon iPhone modeli sattığını düşünürsek, bu rakam yaklaşık yüzde 80 kadarını kapsıyor.

Bu bilgiler şirket tarafından henüz onaylanmış değil ve kesinlik içermiyor.


Yorumlar - Yorum Yaz
Saat
Teknoloji