• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/AlemBuysaKralSalihBaBa/
  • https://www.instagram.com/salihbabanet
Administrator: Salih BABA Moderatör: Ekaterina SavkinaKENDİNİ ÇOK BEĞENME KUL KATINDA , NE KENDİNİ BEĞENMİŞLER VAR TOPRAK ALTINDA...
Üyelik Girişi
Nevşehir Nöbetçi Eczane
TELİF HAKKI !
 

 

T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Telif Ve Gizlilik Politikası olarak https://www.salihbaba.net/ kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor ve aynı zamanda Güvenlik Sertifikası'na sahip bir sitedir. Kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor. Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Yöneticilerimize ve güvenlik kurallarımız çerçevesinde bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yetkisi vardır. Site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir. TEŞEKKÜR EDERİZ SALİH BABA Copyright @ 2006 - 2021 https://www.salihbaba.net/ Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi veya Advertising mail Reklam için. iletişim: salihbal@salihbaba.net
Takvim
Hava Durumu

GTA'nın filmi geliyor!

GTA'nın filmi geliyor!

Bakalım Take-Two hangi oyunların filmini yapacak?
Take-Two'nun yaptığı açıklamada birçok oyun projesinin sinema filmi için gerekli lisans işlemleri tamamladığı belirtildi. İlk açıklamalarda bu isimler gizli tutuldu. Take-Two, elinde bulunan birçok oyunun sinema filmi haklarını ve diğer her şeyini almayı ihmal etmiyor.

1486994482_65cff4af6df19059f85edeb11764072cd13f02cf.jpeg

Yapılan başvurulardan olumlu sonuçlar alındı ve film çekilme ihtimalinin de önü açılmış oldu. Lisanslar sinema filmleri ile sınırlı da değil. Oyunların kendi televizyon dizisi de olabilecek. Take-Two CEO'su Strauss Zelnick yaptığı açıklamada, ellerindeki lisanslarla çekilecek bir sinema filmi ya da televizyon dizisinin Take-Two tarafından çekilmeyeceğini de ısrarla belirtti. Take-Two'nun amacı lisansladıkları yapımlar için yapılan anlaşmaların ardından, ortaya konulacak ürünün kalitesine müdahale edebilmek. Çünkü Zelnick bugüne kadar çekilen tüm video oyun filmlerinin başarısız olduğunu düşünüyor.

1486994496_mafiain5minutesthumb2-1465169475340large.jpg

Başarısızlıklarının sebebini de firmaların kendi filmlerini kendileri çekme sevdaları olarak açıklıyor. Take-Two'nun Rockstar Games ve 2K Games'in ana dağıtımcısı ve bu yüzden ellerinde Grand Theft Auto, Mafia, BioShock ve Red Dead Redemption gibi çok büyük seriler var. Geçtiğimiz dönemde vizyona giren WarCraft ve Assassin's Creed gibi yapımları düşündüğümüzde,  Strauss Zelnick'in haklı olabileceğini söylemek yanlış olmaz.


Yorumlar - Yorum Yaz
Saat
Teknoloji