• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/AlemBuysaKralSalihBaBa/
  • https://www.instagram.com/salihbabanet
Administrator: Salih BABA Moderatör: Ekaterina SavkinaKENDİNİ ÇOK BEĞENME KUL KATINDA , NE KENDİNİ BEĞENMİŞLER VAR TOPRAK ALTINDA...
Üyelik Girişi
Nevşehir Nöbetçi Eczane
TELİF HAKKI !
 

 

T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Telif Ve Gizlilik Politikası olarak https://www.salihbaba.net/ kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor ve aynı zamanda Güvenlik Sertifikası'na sahip bir sitedir. Kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor. Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Yöneticilerimize ve güvenlik kurallarımız çerçevesinde bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yetkisi vardır. Site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir. TEŞEKKÜR EDERİZ SALİH BABA Copyright @ 2006 - 2021 https://www.salihbaba.net/ Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi veya Advertising mail Reklam için. iletişim: salihbal@salihbaba.net
Takvim
Hava Durumu

17 Yıldır Nokia 3310 Kullanan Adamın The Sun'la Yaptığı Röportaj

17 Yıldır Nokia 3310 Kullanan Adamın The Sun'la Yaptığı Röportaj

49 yaşındaki Dave Mitchell, aynı telefonu 17 yıldır kullanarak kayda değer bir rekora imza atıyor. Mitchell'e göre, Nokia 3310 en zorlu koşullara bile kolayca dayanmış.

Dave Mitchell 49 yaşından gün almış, ömrünün 17 yılını Nokia 3310'a adamış bir birey. İngiliz basın mensupları, "İngiltere'deki en eski cep telefonunun" onun olduğunu vurguluyor ve kullandığı 17 yaşında modeli dikkate alarak Nokia 3310 modelininin geçirdiği badireleri inceliyor.

3310 güvenilir, kompakt ve aşırı sağlamdı. Yapılan her türlü garip teste bir şekilde dayandı. 

3310'un sahibi Mitchell telefonunun yıkanmış olduğunu, Irak'ta bir askerin ön cebinde bulunduğunu ve hala sadece "iki haftada bir" bir şarja ihtiyaç duyduğunu vurguluyor.

Mithchell, The Sun'a şu ifadeleri kullanıyor: 

"Zavallı cihaz benimle çok mücadele etti. Köri sosunda yerlerde süründü, defalarca kez düştü ve hatta çamaşır makinesinde yıkandı. Onu her seferinde temizledim, kurutup tekrar açtım ve işe yaradı. Sanki kriptonitten yapılmış gibi; Superman'i inctitebilir ama kendi zarar görmez. 3310, elbette yıllar içinde birkaç yara izi aldı, ancak hala iyi durumda. Ben interneti yalnızca bir bilgisayarda kullanmayı tercih ediyorum ve mevcut akıllı telefon dünyasından gelen zihinsel zımbırtılardan nefret ediyorum. Cihazın tek büyük dezavantajı, kendisine bir metin ve dakika planı sunacak bir mobil operatör bulamaması. Birkaç yıl önce oğlum, bana internete girebilen bir akıllı telefon verdi. Lakin kısa sürede sıkıldım. İhtiyaçlarım çok basit: Bir hesap makinesi, SMS ve telefonla konuşma mimarisi ve Snake 2."

Mitchell'in telefonunun İngiltere'de hâlâ kullanılmakta olan en eski telefon olduğu savunuluyor. Nokia söz konusun modelinin 126 milyon adet sattığı göz önüne alındığında, Mitchell'den bile eski kullanıcılar var olabilir.


Yorumlar - Yorum Yaz
Saat
Teknoloji