• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/AlemBuysaKralSalihBaBa/
Salih BaBa

Salih BaBa

90’lı yılların başlarında Nevşehir'de doğdum ve Halen Nevşehir'de Yaşamaktayım. Lise Eğitimi'mi Endüstri Meslek Lisesi, Elektrik Elektronik Teknolojisi Bölümünü Bitirerek Tamamladım. 2006 Yılın'dan bu yana Website , Bilgisayar , Program , Setup Android , v.b. Branşlarda ilgi Alanım içerisindedir.  Şu an Özel bir Şirkette İşçi olarak Çalışıyorum.

Vazgeçme ve unutma: Senin hayallerin olmazsa, başka birinin hayali olamazsın asla. 

Saat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 1°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.86635.8898
Euro6.57996.6063

Intel’den Bu Yıl 8. Nesil Coffee Lake İşlemciler Geliyor!

Intel’den Bu Yıl 8. Nesil Coffee Lake İşlemciler Geliyor!

Intel’in 8. nesil işlemcileri 14nm işlem sürecinden geçerek geliyor.

Intel’in son seri işlemcileri olan BroadwellSkylake ve Kaby Lake'in ardından şimdi de Coffee Lake adındaki 8. nesil işlemcileri de 2017 yılı içerisinde geliyor. Yine 14nm üretim sürecinden geçecek yeni nesil işlemciler önceki üç nesil işlemcinin üretim süreci, yapı mimarisi ve optimizasyonunu alacak.

Kaby Lake’te gördüğümüz Broadwell ve Skylake karışımı bir işlemci haline gelen tick-tock yapısından farklı olacak olan Coffee Lake işlemcileri Kaby Lake’e göre %15 daha performans artışı gösterecek. Şu anda sır gibi saklanan özelliklere rağmen i7 serisinde 6 çekirdekli işlemciler beklenirken 10nm üretim teknolojisine sahip olan modelleri anca 9. nesil işlemcilerde göreceğiz gibi görünüyor.


Yorumlar - Yorum Yaz


BİZİ TAKİP EDER MİSİNİZ !
Teknoloji