• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/AlemBuysaKralSalihBaBa/
  • https://www.instagram.com/salihbabanet
Administrator: Salih BABA Moderatör: Ekaterina SavkinaKENDİNİ ÇOK BEĞENME KUL KATINDA , NE KENDİNİ BEĞENMİŞLER VAR TOPRAK ALTINDA...
Üyelik Girişi
Nevşehir Nöbetçi Eczane
TELİF HAKKI !
 

 

T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Telif Ve Gizlilik Politikası olarak https://www.salihbaba.net/ kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor ve aynı zamanda Güvenlik Sertifikası'na sahip bir sitedir. Kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor. Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Yöneticilerimize ve güvenlik kurallarımız çerçevesinde bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yetkisi vardır. Site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir. TEŞEKKÜR EDERİZ SALİH BABA Copyright @ 2006 - 2021 https://www.salihbaba.net/ Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi veya Advertising mail Reklam için. iletişim: salihbal@salihbaba.net
Takvim
Hava Durumu

Samsung'dan 'Note 7 Tekrar Satışa Çıkacak' İddialarına Yanıt Geldi

Samsung'dan 'Note 7 Tekrar Satışa Çıkacak' İddialarına Yanıt Geldi



Samsung Hindistan, Galaxy Note 7'nin tekrar satışa sunulmasıyla ilgili ortaya atılan iddialara açıklık getirerek böyle bir durumun olmadığını söyledi.

Bataryada yaşanan sorun nedeniyle patlama riskinden dolayı piyasadan toplanan ve tamamen satışı durdurulan Samsung Galaxy Note 7 modelinin uzun bir aradan sonra tekrar yenilenmiş haliyle satışa çıkabileceği gündeme gelmişti ve biz de size konuyla ilgili gelişmeleri aktarmıştık.

Geçtiğimiz gün tüm dünyada aniden patlayan haberlerde Galaxy Note 7'nin bu yıl tekrar "Refurbished" ya da Türkçe karşılığıyla "Yenilenmiş" olarak piyasaya çıkacağı gündeme gelmişti. Haberlerin üzerinden çok geçmeden Samsung Hindistan, konuyla ilgili iddiaları yalanladı.

Özellikle bu haberler Hindistan'ı yakından ilgilendiriyordu çünkü yenilenmiş modellerin tekrar satışa çıkacağı ülkelerden birisi olarak Hindistan da gösteriliyordu. Samsung Hindistan tarafından yapılan açıklamada Samsung'un böyle bir çalışması olmadığı, eğer varsa da kendi bölgeleri için böyle bir çalışmanın şu anda gerçekleşmediği belirtildi.


Yorumlar - Yorum Yaz
Saat
Teknoloji