• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/AlemBuysaKralSalihBaBa/
Salih BaBa

Salih BaBa

90’lı yılların başlarında Nevşehir'de doğdum ve Halen Nevşehir'de Yaşamaktayım. Lise Eğitimi'mi Endüstri Meslek Lisesi, Elektrik Elektronik Teknolojisi Bölümünü Bitirerek Tamamladım. 2006 Yılın'dan bu yana Website , Bilgisayar , Program , Setup Android , v.b. Branşlarda ilgi Alanım içerisindedir.  Şu an Özel bir Şirkette İşçi olarak Çalışıyorum.

Vazgeçme ve unutma: Senin hayallerin olmazsa, başka birinin hayali olamazsın asla. 

Saat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 1°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.86635.8898
Euro6.57996.6063

Samsung'dan 'Note 7 Tekrar Satışa Çıkacak' İddialarına Yanıt Geldi

Samsung'dan 'Note 7 Tekrar Satışa Çıkacak' İddialarına Yanıt GeldiSamsung Hindistan, Galaxy Note 7'nin tekrar satışa sunulmasıyla ilgili ortaya atılan iddialara açıklık getirerek böyle bir durumun olmadığını söyledi.

Bataryada yaşanan sorun nedeniyle patlama riskinden dolayı piyasadan toplanan ve tamamen satışı durdurulan Samsung Galaxy Note 7 modelinin uzun bir aradan sonra tekrar yenilenmiş haliyle satışa çıkabileceği gündeme gelmişti ve biz de size konuyla ilgili gelişmeleri aktarmıştık.

Geçtiğimiz gün tüm dünyada aniden patlayan haberlerde Galaxy Note 7'nin bu yıl tekrar "Refurbished" ya da Türkçe karşılığıyla "Yenilenmiş" olarak piyasaya çıkacağı gündeme gelmişti. Haberlerin üzerinden çok geçmeden Samsung Hindistan, konuyla ilgili iddiaları yalanladı.

Özellikle bu haberler Hindistan'ı yakından ilgilendiriyordu çünkü yenilenmiş modellerin tekrar satışa çıkacağı ülkelerden birisi olarak Hindistan da gösteriliyordu. Samsung Hindistan tarafından yapılan açıklamada Samsung'un böyle bir çalışması olmadığı, eğer varsa da kendi bölgeleri için böyle bir çalışmanın şu anda gerçekleşmediği belirtildi.


Yorumlar - Yorum Yaz


BİZİ TAKİP EDER MİSİNİZ !
Teknoloji