• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/AlemBuysaKralSalihBaBa/
Salih BaBa

Salih BaBa

90’lı yılların başlarında Nevşehir'de doğdum ve Halen Nevşehir'de Yaşamaktayım. Lise Eğitimi'mi Endüstri Meslek Lisesi, Elektrik Elektronik Teknolojisi Bölümünü Bitirerek Tamamladım. 2006 Yılın'dan bu yana Website , Bilgisayar , Program , Setup Android , v.b. Branşlarda ilgi Alanım içerisindedir.  Şu an Özel bir Şirkette İşçi olarak Çalışıyorum.

Vazgeçme ve unutma: Senin hayallerin olmazsa, başka birinin hayali olamazsın asla. 

Saat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 1°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.86635.8898
Euro6.57996.6063

Yarın Barcelona'da LG G6 modelinin lansmanını gerçekleştirecek olan LG, lansman arefesinde Samsung'un Note serisine atıfta bulundu

Yarın Barcelona'da LG G6 modelinin lansmanını gerçekleştirecek olan LG, lansman arefesinde Samsung'un Note serisine atıfta bulundu.Yarın Barcelona'da LG G6 modelinin lansmanını gerçekleştirecek olan LG, lansman arefesinde Samsung'un Note serisine atıfta bulundu.

Yarın Türkiye saati ile saat 14:00'da yeni amiral gemisi telefonu LG G6'nın resmi duyurusunu Barselona'daki Mobil Dünya Kongresi'nde gerçekleştirecek olan LG, lansman arefesinde Samsung'un Note serisine gönderme yaptı.

Yayınladığı bir videoda telefonların büyük ekranlı olmasından bahseden LG, videoda kullanıcıların büyük ekranlı telefonları zor kullandığına örnek olarak Samsung'un Note serisini gösterdi ve LG'nin bu konuda daha başarılı olacağının mesajını vermeye çalıştı. Bunun nedeni ise, LG G6 modeli de tıpkı Samsung'un Note serisi gibi 5.7 inç boyutunda bir ekrana sahip olacak ancak daha yüksek ekran - kasa oranı nedeniyle LG G6'nın tek elle kullanımı daha kolay hale gelecek.

Öte yandan LG her ne kadar Samsung'u hedef alsa da Galaxy S8 ailesinin sızıntılarından 6.2 dev bir ekranın çok daha ufak boyutlara sığdıracağını biliyoruz. Bunu da göz önüne alacak olursak, LG'nin Note serisine yaptığı gönderme sadece bir ay Galaxy S8 tanıtılana kadar etkili olacak.

LG G6'nın tüm detaylarını yarın düzenlenecek basın toplantısıyla birlitke öğreneceğiz. Bakalım LG, iddialarındaki kadar başarılı bir telefonla karşımıza çıkacak mı?


Yorumlar - Yorum Yaz


BİZİ TAKİP EDER MİSİNİZ !
Teknoloji