• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/AlemBuysaKralSalihBaBa/
  • https://www.instagram.com/salihbabanet
Administrator: Salih BABA Moderatör: Ekaterina SavkinaKENDİNİ ÇOK BEĞENME KUL KATINDA , NE KENDİNİ BEĞENMİŞLER VAR TOPRAK ALTINDA...
Üyelik Girişi
Nevşehir Nöbetçi Eczane
TELİF HAKKI !
 

 

T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Telif Ve Gizlilik Politikası olarak https://www.salihbaba.net/ kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor ve aynı zamanda Güvenlik Sertifikası'na sahip bir sitedir. Kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor. Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Yöneticilerimize ve güvenlik kurallarımız çerçevesinde bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yetkisi vardır. Site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir. TEŞEKKÜR EDERİZ SALİH BABA Copyright @ 2006 - 2021 https://www.salihbaba.net/ Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi veya Advertising mail Reklam için. iletişim: salihbal@salihbaba.net
Takvim
Hava Durumu

Yarın Barcelona'da LG G6 modelinin lansmanını gerçekleştirecek olan LG, lansman arefesinde Samsung'un Note serisine atıfta bulundu.

Yarın Barcelona'da LG G6 modelinin lansmanını gerçekleştirecek olan LG, lansman arefesinde Samsung'un Note serisine atıfta bulundu.Yarın Barcelona'da LG G6 modelinin lansmanını gerçekleştirecek olan LG, lansman arefesinde Samsung'un Note serisine atıfta bulundu.

Yarın Türkiye saati ile saat 14:00'da yeni amiral gemisi telefonu LG G6'nın resmi duyurusunu Barselona'daki Mobil Dünya Kongresi'nde gerçekleştirecek olan LG, lansman arefesinde Samsung'un Note serisine gönderme yaptı.

Yayınladığı bir videoda telefonların büyük ekranlı olmasından bahseden LG, videoda kullanıcıların büyük ekranlı telefonları zor kullandığına örnek olarak Samsung'un Note serisini gösterdi ve LG'nin bu konuda daha başarılı olacağının mesajını vermeye çalıştı. Bunun nedeni ise, LG G6 modeli de tıpkı Samsung'un Note serisi gibi 5.7 inç boyutunda bir ekrana sahip olacak ancak daha yüksek ekran - kasa oranı nedeniyle LG G6'nın tek elle kullanımı daha kolay hale gelecek.

Öte yandan LG her ne kadar Samsung'u hedef alsa da Galaxy S8 ailesinin sızıntılarından 6.2 dev bir ekranın çok daha ufak boyutlara sığdıracağını biliyoruz. Bunu da göz önüne alacak olursak, LG'nin Note serisine yaptığı gönderme sadece bir ay Galaxy S8 tanıtılana kadar etkili olacak.

LG G6'nın tüm detaylarını yarın düzenlenecek basın toplantısıyla birlitke öğreneceğiz. Bakalım LG, iddialarındaki kadar başarılı bir telefonla karşımıza çıkacak mı?


Yorumlar - Yorum Yaz
Saat
Teknoloji