• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/AlemBuysaKralSalihBaBa/
  • https://www.instagram.com/salihbabanet
Administrator: Salih BABA Moderatör: Ekaterina SavkinaKENDİNİ ÇOK BEĞENME KUL KATINDA , NE KENDİNİ BEĞENMİŞLER VAR TOPRAK ALTINDA...
Üyelik Girişi
Nevşehir Nöbetçi Eczane
TELİF HAKKI !
 

 

T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Telif Ve Gizlilik Politikası olarak https://www.salihbaba.net/ kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor ve aynı zamanda Güvenlik Sertifikası'na sahip bir sitedir. Kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor. Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Yöneticilerimize ve güvenlik kurallarımız çerçevesinde bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yetkisi vardır. Site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir. TEŞEKKÜR EDERİZ SALİH BABA Copyright @ 2006 - 2021 https://www.salihbaba.net/ Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi veya Advertising mail Reklam için. iletişim: salihbal@salihbaba.net
Takvim
Hava Durumu

Kuşu Drone Olarak Kullandılar: Yakalanan Kuşun Üzerinden Kamera ve Çip Çıktı!

Kuşu Drone Olarak Kullandılar: Yakalanan Kuşun Üzerinden Kamera ve Çip Çıktı!


Suriye'de her gün aynı bölgede uçmasından şüphelenilen kuşu yakaladılar. Yakalanan kuşun üzerinden kamera ve çip çıktı.

Suriye'nin İdlip şehrinde bir kuş sürekli olarak ÖSO birlikleri üzerinde uçuyordu. Bu durum birliklerin epey dikkatini çekti ve sonrasında ateş edildi. Edilen ateş sonucu yakalanan kuşun üzerinden kamera ve çip çıktı.

Edilenilen bilgilere göre kuş uçuş hareketlerini sürekli tekrarlıyordu. Bölgede uçabilecek herhangi bir drone kolayca tespit edilebileceği için, kuşun casusluk amacıyla kullanıldığı düşünülüyor.

Tıpkı bir drone kullanır gibi kuşun üzerine kamera ve çipin yerleştirildiği, bu sayede de bölgenin kolayca incelenmesinin yapıldığı öne sürülüyor.

Üstelik ölü olarak ele geçirilen kuşun üzerindeki materyallerin İsrail yapımı olduğu anlaşıldı. Kuşun kim ya da kimler tarafından gönderildiği ve çevrede başka bir kuşun bulunup bulunmadığı bilinmiyor ancak gerekli araştırmalar başlatıldı.

 

Yorumlar - Yorum Yaz
Saat
Teknoloji