• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/AlemBuysaKralSalihBaBa/
  • https://twitter.com/salihbabanet
  • https://www.instagram.com/salihbabanet
Administrator: Salih BABA Site Koordinatörü : Martina Site Koordinatörü: Alessia Site Koordinatörü : Charles Site Denetleyicisi : William Site Denetleyicisi: Christopher
Salih BaBa

Salih BaBa


90’lı yılların başlarında Nevşehir'de doğdum ve Halen Nevşehir'de Yaşamaktayım. Lise Eğitimi'mi Endüstri Meslek Lisesi, Elektrik Elektronik Teknolojisi Bölümünü Bitirerek Tamamladım. 2006 Yılın'dan bu yana Website , Bilgisayar , Program , Setup Android , v.b. Branşlarda ilgi Alanım içerisindedir.  Şu an Özel bir Şirkette İşçi olarak Çalışıyorum.


Bir ülkede akıl ve sanattan çok, maddi servete kıymet verilirse bilinmelidir ki, orada keseler şişmiş, kafalar boşalmıştır. 



Site Koordinatörü : Martina
Site Koordinatörü: Alessia
Site Koordinatörü : Charles

Site Denetleyicisi : William
Site Denetleyicisi: Christopher

İletişim

Üyelik Girişi
BİZİ TAKİP EDER MİSİNİZ !
Film İndir
Saat
Takvim
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.28147.3105
Euro8.55998.5942

Sızdırılan Broşürle Galaxy Note 8'in Tüm Özellikleri Belli Oldu!

Sızdırılan Broşürle Galaxy Note 8'in Tüm Özellikleri Belli Oldu!



Samsung Galaxy Note 8'in çıkışına az bir zaman kaldı. Telefon için sızdırılan yeni broşür görüntülerinin ardından telefonda bulunacak özelliklere göz attık.

Samsung’un 23 Ağustos Çarşamba günü New York’ta düzenleyeceği bir konferansla duyuracağı Galaxy Note 8 hakkında sürekli yeni bilgiler geliyor. Telefonun tasarım açısından merak ettiğimiz pek bir şeyi kalmadı, ancak ne gibi özelliklerle geleceği hala kafa karıştırabilir. Şimdi ise birkaç gün sonra resmi duyurusu gerçekleşecek Note 8’in 'kaçak' broşöründen edinilen bilgileri aktaracağız.

Galaxy Note 8 İçin Onaylanan Donanım Özellikleri

6.3 QHD Ekran
S Pen (ekran kapalıyken not almaktan GIF paylaşımına kadar birbirinden farklı işlemler yapabilir)
Iris tarayıcı(göz tarama)
IP68 sertifikası (su ve toza karşı direnç)
Kablosuz şarj etme
Geniş açılı, 2x optik zoomlu, OIS ve f/1.7 diyaframlı çift lensli arka kamera
Eski telefonunuzdaki kişilerden müziklere kadar herşeyi aktaracak “Akıllı Anahtar Yazılımı”
Siyah ve Altın renk seçenekleri

Şimdilik bildiğimiz “kesin” özellikler bu şekilde. Telefonun çıkışı yaklaştıkça daha fazla bilgi gelmeye devam ediyor. Galaxy Note 8 hakkında yeni bilgiler geldikçe sizleri bilgilendireceğiz.

Yorumlar - Yorum Yaz
TELİF HAKKI !
Bayrak: Turkey Google

T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz.

Telif Ve Gizlilik Politikası olarak https://www.salihbaba.net/ kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor ve aynı zamanda Güvenlik Sertifikası'na sahip bir sitedir. Kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor. Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Yöneticilerimize ve güvenlik kurallarımız çerçevesinde bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yetkisi vardır. Site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir. 

TEŞEKKÜR EDERİZ  

SALİH BABA

Copyright @ 2016 - 2020  https://www.salihbaba.net/ Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi Telif Hakkı veya Advertising mail Reklam için. iletişim: salihbal@salihbaba.net
Teknoloji