• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/AlemBuysaKralSalihBaBa/
  • https://www.instagram.com/salihbabanet
Administrator: Salih BABA Moderatör: Ekaterina SavkinaKENDİNİ ÇOK BEĞENME KUL KATINDA , NE KENDİNİ BEĞENMİŞLER VAR TOPRAK ALTINDA...
Üyelik Girişi
Nevşehir Nöbetçi Eczane
TELİF HAKKI !
 

 

T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Telif Ve Gizlilik Politikası olarak https://www.salihbaba.net/ kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor ve aynı zamanda Güvenlik Sertifikası'na sahip bir sitedir. Kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor. Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Yöneticilerimize ve güvenlik kurallarımız çerçevesinde bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yetkisi vardır. Site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir. TEŞEKKÜR EDERİZ SALİH BABA Copyright @ 2006 - 2021 https://www.salihbaba.net/ Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi veya Advertising mail Reklam için. iletişim: salihbal@salihbaba.net
Takvim
Hava Durumu

LG V30'un ilk Fotoğrafları Ortaya Çıktı: Hi-Fi DAC Parlıyor!

LG V30'un ilk Fotoğrafları Ortaya Çıktı: Hi-Fi DAC Parlıyor!
Akıllı telefon dünyasında merakla beklenen telefonlardan olan LG'nin ikinci amiral gemisi olacak olan V30, ilk gerçek fotoğraflarıyla karşımıza çıktı.

LG'nin G6 ile istediğini alamaması sonucu merakla beklenen ve V serisinin gittikçe popülerleşmesinden nasibini alacak olan V30, çerçevesiz 6 inç P-OLED ekranıyla ilk kez fotoğraflandı.

Telefon hakkında neredeyse her şeyi bilmemize rağmen bu kez cihazın gerçek fotoğraflarını gördük. Çinin sosyal medyası Weibo'dan paylaşılan bu fotoğraflar cihazın ön tarafını ekran açık bir şekilde gösteriyor. LG G6 gibi oldukça minimal çerçevelere sahip akıllı telefon, vaadedildiği şekilde son derece kaliteli bir ekranla geliyor. Çözünürlük olarak gördüğümüz üzere tahminen 1440x2880 olan ekran, 6 inçlik boyutuyla göz dolduruyor.

Fotoğraflarda yer almayan detaylar olarak cihazın ünlü Hi-Fi DAC ile gelecek olması LG tarafından neredeyse sürekli zikrediliyor. Bu ses sisteminin vaadettiği geliştirme ses bozulmasını %0.0002'ye kadar indirmek şeklinde. V serisinin multimedya tüketim ve üretim alanında ne denli başarılı bir geçmişi olduğunu göz önüne alırsak bu bilgilerin doğruluğundan pek şüphe duymaya gerek yok gibi görünüyor. 

Bu Perşembe IFA konferansında tanıtılacak olan V30 hakkında tüm detayları tanıtılır tanıtılmaz detayları size aktaracağız. 


Yorumlar - Yorum Yaz
Saat
Teknoloji