• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/AlemBuysaKralSalihBaBa/
  • https://www.instagram.com/salihbabanet
Administrator: Salih BABA Moderatör: Ekaterina SavkinaKENDİNİ ÇOK BEĞENME KUL KATINDA , NE KENDİNİ BEĞENMİŞLER VAR TOPRAK ALTINDA...
Üyelik Girişi
Nevşehir Nöbetçi Eczane
TELİF HAKKI !
 

 

T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Telif Ve Gizlilik Politikası olarak https://www.salihbaba.net/ kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor ve aynı zamanda Güvenlik Sertifikası'na sahip bir sitedir. Kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor. Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Yöneticilerimize ve güvenlik kurallarımız çerçevesinde bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yetkisi vardır. Site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir. TEŞEKKÜR EDERİZ SALİH BABA Copyright @ 2006 - 2021 https://www.salihbaba.net/ Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi veya Advertising mail Reklam için. iletişim: salihbal@salihbaba.net
Takvim
Hava Durumu

5 Arka Kameralı Nokia 9 PureView’ın Gümüş Rengi Ortaya Çıktı

5 Arka Kameralı Nokia 9 PureView’ın Gümüş Rengi Ortaya Çıktı


HMD Global, arka tarafında 5 adet kamerası bulunan enteresan tasarımlı telefonu Nokia 9 PureView’ı Şubat ayında satışa sunmuştu. Şirket, telefonun gümüş rengi bir modelini piyasaya sürmeyi planlıyor olabilir.

Şubat ayında piyasaya sürülen beş kameralı Nokia 9 PureView, gece mavisi rengi ile satışa sunulmuştu.. Estonyalı bir YouTube kanalında yayınlanan videoda iki kişinin telefonun “Gümüş Grisi” renginde bir modelini gösterdikleri ve bunun hakkında konuştukları görüldü. 

Telefon, meraklandırıcı bir kamera tasarımı taşıyor olsa da bu durum müşterilerin pek ilgisini çekmedi. Ayrıca bazı kullanıcıların telefonun ekranı ve parmak izi tarayıcısının güvenilirliği ile ilgili sorunlar yaşadığı ortaya çıktı. HMD Global’ın söylediklerine göre, yeni gelecek bir güncelleme bu sorunları kökünden çözecek. 

Telefonun bu modelinin ne zaman çıkacağı hakkında henüz bir bilgi olmasa da, gümüş renk telefona farklı bir hava katmış diyebiliriz. Hala telefonun kendi modeliyle ilgili bazı sorunlarla boğuşan HMD Global’in bu modeli yayınlayıp yayınlamayacağı konusunda bilgi alabilmek için bize yalnızca beklemek düşüyor. 


Yorumlar - Yorum Yaz
Saat
Teknoloji