• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/AlemBuysaKralSalihBaBa/
  • https://www.instagram.com/salihbabanet
Administrator: Salih BABA Moderatör: Ekaterina SavkinaKENDİNİ ÇOK BEĞENME KUL KATINDA , NE KENDİNİ BEĞENMİŞLER VAR TOPRAK ALTINDA...
Üyelik Girişi
Nevşehir Nöbetçi Eczane
TELİF HAKKI !
 

 

T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Telif Ve Gizlilik Politikası olarak https://www.salihbaba.net/ kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor ve aynı zamanda Güvenlik Sertifikası'na sahip bir sitedir. Kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor. Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Yöneticilerimize ve güvenlik kurallarımız çerçevesinde bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yetkisi vardır. Site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir. TEŞEKKÜR EDERİZ SALİH BABA Copyright @ 2006 - 2021 https://www.salihbaba.net/ Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi veya Advertising mail Reklam için. iletişim: salihbal@salihbaba.net
Takvim
Hava Durumu

Huawei P40 Pro Kanlı Canlı Görüntülendi

Huawei P40 Pro Kanlı Canlı GörüntülendiGeçtiğimiz günlerde bazı render görüntüleri ortaya çıkan yeni Huawei P40 Pro ile ilgili yeni fotoğraflar internete sızdı. Yeni amiral gemisi akıllı telefon, bir kişinin elinde kanlı canlı bir şekilde görüntülendi.

Çin merkezli teknoloji devi Huawei, yeni amiral gemisi akıllı telefonlarını piyasaya sürmek için hazırlanıyor. Şirket, ünlü P ailesinin yeni modellerini bu sene içerisinde piyasaya sürmeyi planlıyor. Çeşitli render görüntüleri ortaya çıkan ve bazı teknik özelliklerinin belli olduğu iddia edilen Huawei P40 Pro, heyecan verici bir fotoğrafta yeniden ortaya çıktı.

Huawei P40 Pro modeli, bir kişinin elinde kanlı canlı bir şekilde görüntülendi. İnternette yayınlanan fotoğraflarda mavi bir kılıf içerisinde görülen akıllı telefonun ekranında ise herhangi bir çentiğin bulunmadığı net bir şekilde fark edilebiliyor. Çentik yerine ikili kamera deliği bulunan cihazın ekran boyutunun 6,1 inç veya 6,2 inç olduğu düşünülüyor.

İlk fotoğrafta ön tarafını görebildiğimiz akıllı telefon Huawei P40 Pro’nun ön üst tarafında herhangi bir çentik bulunmadığı gibi bir çerçeve de bulunmuyor. İkili ön kamera kurulumuna sahip olan akıllı telefonun durum çubuğu, bütün Huawei modellerinde olduğu gibi siyah renkte bir çerçeve şekline dönüştürülebiliyor ve telefonun üst tarafında kamera deliklerini gizlemeye yarayan siyah bir çerçeve oluşturulabiliyor.

Fotoğraflarda arka tarafını da görebildiğimiz akıllı telefonun bir kılıfla kaplandığını görüyoruz ve bu kılıfta kamera donanımını gizlemek için iki adet kapak olduğu görülüyor. Üç ayrı model olarak tanıtılması beklenen Huawei P serisinin akıllı telefonlarının önümüzdeki mart ayında tanıtılacağı düşünülüyor. Huawei P40, Huawei P40 Pro ve Huawei P40 Pro PE ismine sahip olacağı belirtilen akıllı telefonların teknik özellikleriyle ilgili herhangi bir bilgi bulunmuyor olsa da bu modellerin sektördeki diğer akıllı telefonlara kamera anlamında büyük bir fark atması bekleniyor. Huawei, yeni akıllı telefonlarını kamera konusunda oldukça iddialı bir şekilde piyasaya sürmeye hazırlanıyor.


Yorumlar - Yorum Yaz
Saat
Teknoloji