• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/AlemBuysaKralSalihBaBa/
  • https://www.instagram.com/salihbabanet
Administrator: Salih BABA Moderatör: Ekaterina SavkinaKENDİNİ ÇOK BEĞENME KUL KATINDA , NE KENDİNİ BEĞENMİŞLER VAR TOPRAK ALTINDA...
Üyelik Girişi
Nevşehir Nöbetçi Eczane
TELİF HAKKI !
 

 

T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Telif Ve Gizlilik Politikası olarak https://www.salihbaba.net/ kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor ve aynı zamanda Güvenlik Sertifikası'na sahip bir sitedir. Kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor. Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Yöneticilerimize ve güvenlik kurallarımız çerçevesinde bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yetkisi vardır. Site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir. TEŞEKKÜR EDERİZ SALİH BABA Copyright @ 2006 - 2021 https://www.salihbaba.net/ Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi veya Advertising mail Reklam için. iletişim: salihbal@salihbaba.net
Takvim
Hava Durumu

Huawei Mate X2'nin Tasarımı Ortaya Koyan Patenti Ortaya Çıktı

Huawei Mate X2'nin Tasarımı Ortaya Koyan Patenti Ortaya ÇıktıHuawei’nin geçtiğimiz sene piyasaya sürdüğü katlanabilir telefon Huawei Mate X modelinin ikinci nesil versiyonunun 2020 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ortaya çıkan yeni patent görüntülerine göre Huawei Mate X2, daha farklı bir yapıya sahip olacak.

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticileri arasında zirveye oynayan Çin merkezli Huawei, geçtiğimiz sene içerisinde katlanabilir akıllı telefonu Huawei Mate X'i piyasaya sürerek Samsung’un Galaxy Fold modeline karşı dişli bir rakip olmuştu. İki şirket de birçok sorunla karşılaşmasına rağmen katlanabilir ekrana sahip akıllı telefonlarını piyasaya sürdüklerinde rekor satışlara imza atmıştı ve öncelikle Samsung Galaxy Fold olmak üzere iki model de hızla marketlerden silip süpürülmüştü.

İki cihaz da duyurulmasından itibaren ilgiyi üzerine toplamayı başarmıştı ve piyasaya sürüldüğünde bekleyenler mağazalara akın etti. Bu iki katlanabilir ekrana sahip akıllı cihazın aralarında gözle görülebilen en büyük farklardan biri ise birinin içe doğru diğerininse dışa doğru katlanmasıydı. Huawei Mate X, dışarı doğru katlanıyordu ve bu da katlanabilir ekranın bir şekilde hasar almasını daha da kolaylaştırıyordu. Şirket, Mate X’in devamı olarak gelecek modelde bunu değiştirerek Galaxy Fold’da olduğu gibi bir tasarım kullanmayı düşünüyor.

Çeşitli kaynaklara göre Huawei, Mate X modelinin ikinci versiyonunu bu sene içerisinde piyasaya sürmeyi planlıyor. İlk modeliyle fazlasıyla ilgi gören katlanabilir akıllı telefonun devam niteliğindeki modeli Huawei Mate X2 olduğu düşünülen bir patent görseli bugün internet ortamında yayıldı. Bu patent görüntülerinde görüldüğü kadarıyla Huawei Mate X2; ilk modelde olduğu gibi dışa doğru değil, içeri doğru katlanan bir yapıya sahip olacak. Bu durum, katlanabilir ekranın hasar alma ihtimalini ortadan kaldırmasa da oldukça düşürecek.

Yine de bu patent görüntülerinin kesin olarak Huawei Mate X2’ye ait olduğunu belirten hiçbir bulgu yok. Bu patent görüntüleri tamamen farklı bir akıllı telefona ait bir prototip de olabilir ancak yine de Huawei Mate X2’nin olduğuna dair söylentiler var. Bunun yanı sıra Huawei’nin MWC 2020 etkinliğinde Huawei Mate Xs modelini piyasaya süreceği planlanıyor. Daha dayanıklı ve daha güçlü olacak bu modelin tasarım anlamında Mate X’ten çok da farklı olacağı düşünülmüyor.


Yorumlar - Yorum Yaz
Saat
Teknoloji