• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/AlemBuysaKralSalihBaBa/
  • https://www.instagram.com/salihbabanet
Administrator: Salih BABA Moderatör: Ekaterina SavkinaKENDİNİ ÇOK BEĞENME KUL KATINDA , NE KENDİNİ BEĞENMİŞLER VAR TOPRAK ALTINDA...
Üyelik Girişi
Nevşehir Nöbetçi Eczane
TELİF HAKKI !
 

 

T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Telif Ve Gizlilik Politikası olarak https://www.salihbaba.net/ kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duyuyor ve aynı zamanda Güvenlik Sertifikası'na sahip bir sitedir. Kişisel bilgilerinizin korunmasını sağlıyor. Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Yöneticilerimize ve güvenlik kurallarımız çerçevesinde bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yetkisi vardır. Site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir. TEŞEKKÜR EDERİZ SALİH BABA Copyright @ 2006 - 2021 https://www.salihbaba.net/ Tüm Hakları Saklıdır. Bilgi veya Advertising mail Reklam için. iletişim: salihbal@salihbaba.net
Takvim
Hava Durumu

Yaşanmış ve Haberlere Yansıyan İlginç Olaylar

Yaşanmış ve Haberlere Yansıyan İlginç Olaylar


43 Tane Çorap Yiyen Köpek
Portland, ABD’de danua cinsi bir köpek sahibi tarafından kusmaya çalışırken bulunup veterinere götürüldüğünde midesinden 43 çorap çıkartıldı. Bu ufak operasyon sonrası köpeğin sağlığının yerinde olduğu belirtildi.
Fotoğraf: Dovelewis Hayvan Hastanesi

Fotoğraf: Dovelewis Hayvan Hastanesi

3. Eski Sevgilisinin Evine Girmeye Çalışan Kadın
Kaliforniya, ABD’de eski sevgilisinin evine izinsiz girmeye çalışırken bacaya sıkışan 30 yaşındaki kadını itfaiye kurtardı.
eski_sevgili

4. Balon Gibi Şişen Balina Ceseti
Newfoundland, Kanada’da kıyıya vuran ve balon gibi şişmeye başlayan balina cesedi daha sonra Toronto’da bir müzeye koyuldu.
Fotoğraf: VCFD_PIO
5. İnsan Atıklarıyla Çalışan Otobüs
İnsan ve yemek atıklarının işlenmesi sonucu elde edilen biyometan gazıyla çalışan otobüsler İngiltere’de kullanılmaya başlandı. Biyometan gazıyla çalışan otobüs petrol ve türevleri ile çalışan araçlara göre %88 daha az çevreye zararlı gaz salınımı yapıyor.
Fotoğraf: WESSEX WATER/REX/ASSOCIATED PRESS
6. Teletubbie Kılığında Yemek Çalan Öğrenci
Bir Lehigh Universitesi öğrencisi sarı Teletubbie kıyafeti içinde arkadaşının evine izinsiz girip buzdolabında önceden kalan çin yemeğini çaldığı gerekçesiyle şikayet edilip, tutuklandı.
Fotoğraf: Teletubbies

7. Sevgilisinden Ayrılıp Bir Hafta Boyunca KFC’de Kalan Kadın
Çin’in Siçuan bölgesinde sevgilisinden ayrılan 24 yaşındaki bir kadın 24 saat hizmt veren bir Kentucky Fried Chicken şubesinden bir hafta boyunca çıkmadı. Durumu farkedip bir sorun olup olmadığını soran görevlilere: “Birşeyim yok, sadece biraz düşünmek istiyorum.” dedi.
İlginç Olaylar
8. İkinci Adlarını “Deniz Canavarı” Olarak Değiştiren Çift
Massachusetts’de yaşayan bir çift mahkemeye başvurarak ikinci isimlerini “Deniz Canavarı” olarak değiştirdiler. Gelen röportaj tekliflerini reddedikleri için, bu değişikliğin sebebi bilinmiyor.

Fotoğraf: SCHJELDERUP / Flickr

9. Patates Salatası Yapmak İçin 55 Bin Dolar Toplanması

Kickstarter adlı bağımsız projeler için finansman toplanan sitede patates salatası yapmak için 10 dolarak isteyen Zack Brown 55 bin dolar topladı. Toplanan paralarla büyük bir patates salatası partisi veren Brown, birçok habere konu oldu. İlginç projeler adlı yazımızda da benzer projeleri inceleyebilirsiniz.

Fotoğraf: Katrin Morenz

11. Kristal Meti Seviyorum T-Shirt’ü Giyen Kadın Tutuklandı

Üzerinde kristal metamfetamini seviyorum yazan T-Shirt olan bir kadın, 3.37 gram yasadışı bir uyuşturucu olan kristal metamfetamin bulunduruğu için tutuklandı.

Fotoğraf: LAUREL CO. SHERIFF DEPARTMENT12. Doğası Gereği Alkolik Olduğu Gerekçesiyle Reddedilen İş Başvurusu

Güney Kore’de öğretmenlik için açılan pozisyona başvuran İrlandalı kadının başvurusu doğasında alkolizm olduğu gerekçesiyle rededildi.

gunykore

13. Çikolata Kokulu Gaz Çıkarmayı Sağlayan İlaç

65 yaşında Christian Poincheval adında bir Fransız mucit kullanıldığında çıkarılan gazın kokusunu çikolataya çeviren bir hap bulduğunu iddia etti.

Fotoğraf: COCREATR / Flickr

Yorumlar - Yorum Yaz
Saat
Teknoloji